| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! nu imi mai merge internetul. am 2 laptopuri si pe al meu nu merge se conecteaza la wireless, merge 10 secunde apoi nu mai merge. cateodata imi mai spune ca sistemul este in conloct cu altul pentru ca au acelasi IP, ce sa inteleg din asta? de conectat pe celalalt laptop merge, de pe telefoane merge dar te pe laptopul meu nici de-al naibii ca nu vrea! ajutor! Funda! am facut un system restore. am incercat sa ma conectez fara firewall. m-am uitat la exceptii, am incercat cu antivirusul oprit, am incercat de pe 4 browsere diferite si nu a mers. ce sa-i fac? de ce nu ramane conectat? mi-a m-ai facut problema asta dar s-a remediat dupa un system restore dar acum nici cu asta nu mai merge. :-((

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pune ip-uri fixe!

| Iulian03 a răspuns:

Probabil ca nu sunt bune laptopurile sau probabil este foarte departe, sau poate ca nu sunt setate pe wireless.