| baNutzZu a întrebat:

Ajutor!

Nu stiu daca aceasta problema este de la youtube sau de la mine.
Dar sa va spun cum sta treaba:
Ieri seara cam tot pe la aceasta ora am vrut sa vizionez niste videoclipuri pe youtube si nu mergea. se tot schimba rezolutia singura urca pana la 1024 sau cat este maxim si apoi cobora deodata la 240 si nu mai mergea videoclipul (asta insemnand dupa secunda 1). Am incercat niste chestii de pe net si nu a mers asa ca am sters toate Adobe flash, shockwave flash si active x si ce mai sunt, am sters si mozilla firefox, am sters si folderele de la ele (si le-am descarcat inainte sa le sterg iarasi ultimile versiuni(chiar daca deja le aveam). Deci dupa ce am sters tot am instalat iarasi si a mers totul bine. Azi am ascultat la amiaza niste beat-uri pe youtube, mergea totul bine. Acum la ora 02:10 iarasi nu merge youtube. Iarasi se schimba rezolutia singura si scade deodata la 240 si se opreste la sec 1 si apoi nu mai merge video. Ce poate sa aiba? este ceva de la youtube? au ceva, seara cumva au buguri sau nu stiu?

Va rog frumos ajutati-ma. Cel mai bun raspuns primeste o funda si foarte multe multumiri!

4 răspunsuri:
| XoXoAlee a răspuns:

Cred ca e de la internet

| baNutzZu explică:

Mai. viteza de la internet este foarte buna. Am facut un test am 92 download si 89upload (mb/s)

| Ð乇刀ノ丂 a răspuns:

E de la mozila si eu am avut aceeasi probleme si am bagat chrome-ul, acum imi merge bine :-)

| littlebigdaddy a răspuns:

Poate fii de la internet
daca te uiti la ceva in 720/1080 P si calculatorul nu poate sustine asta se da automat la o rezolutie mai mica pentru a putea sa ruleze in continuare
Daca iti face figuri internetul... se mai intampla