| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor rapid! Am scos mouse-ul de la calculator si s-a oprit. Ce fac?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut tu ceva, scoate l din priza si baga l din nou, poate l ai oprit din spate are un buton pe unitate in spate caută uita te

| Crackman a răspuns:

Il introduci iar

| Doc_Marty_1998 a răspuns (pentru Crackman):

Am facut asta, dar deja se inchisese. Ce fac?

| flixbuster a răspuns:

Imi plac maxim astea cu ajutor rapid, vreau urgent, da-mi acum. Nu stiu de ce aveti unii impresia ca aici este suport platit cu timp garantat de raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A... Care e logica? Bagi mouse-ul iar lol. Nu poți sa pornești calculatorul fara mouse? Vrei sa zici ca a intrat pc-ul in stand by?

| Doc_Marty_1998 a răspuns:

Calculatorul.