| Lauralive a întrebat:

Ajutor! REPEDE! va rooog! Ok deci am intrat pe laptopul parintzilor ca sa instalez ceva si trebuia sa golesc memoria pentru asta.M-am dus la setari in C:/ si acolo am schimbat din greseala o setare unde era bifat si era ceva cu compressed. Iar acum cand deschid laptopul imi apa BOOTMGR is compressed. Press CTRL+ALT+DEL to restart. Am apasat dar se deschide tot la mesajul asta. Va rog idn suflet repede!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci. trebuie reinstlat windowos-ul. sau cel putin sa il repari, ai nevoie de un cd de winowdws http://www.youtube.com/watch?v=dXTQPkvOj8A

| Lauralive explică (pentru sltlp):

@srsdani asta inseamna ca o sa pierd poze si filme? Nu am cum sa le salvez?

| sltlp a răspuns (pentru Lauralive):

Pfff, deci daca nu reusesti sa repari o sa pierzi tot ce ai in patitia C. Sau instalezi fara sa formatezi, se va misca prost, copiezi, si dupa iar instalezi, si formatezi.