| TheFuture46 a întrebat:

AJUTOR!
Sall, am o mare problema la laptop, l-am pornit si mergea totu bine, dupa s-a blocat si a trebui sa il repornesc. in timp ce se repornea totu mergea incet, parca cu slow motion, abia s-a incarcat si contrastu s-a dat la maxim, mousu-ul merge incet pe ecran, il misc si lasa urme ca la o cometa, cand scriu literele apar dupa 1-2 sec. totu merge incet, care e problema la laptop?, am facut un film crezand ca pot filma problema, dar nu merge aratata, adica am filmat am postat si pe youtube si in film totu merge cursiv, parca nu are nici o problema, parca numai ecranu desktopul merge greu. raspunde la comenzi laptop-ul la orice comanda. imi spuneti ce e de facut?
AJUTOR!, dau si funda

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Da in video nu imi dau seama ce are
dar ma gandesc ca ai supra incarcat procesoru
si pote ai putea opri din programele care ruleaza
de fiecare data cand aprinzi laptopu intra in task manager
si acolo te duci la programs si mai opresti din ele
incearaca asa
si daca merge funda
big grinbig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
| VOLVO4LIFE a răspuns:

Poate ai vreun virus.Imi dai linkul cu videoul tau?

| TheFuture46 explică (pentru VOLVO4LIFE):

Http://www.youtube.com/watch?v=ztdNKB6WwxE poftim linkul, eu m-am uitat de pe telefon si pe telefon se misca fluid. numai mie imi merge cu...

| eduardpuiu93 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul. sigur ai prins vreun virus.

| LittleB124 a răspuns:

Si eu am patit la fel. Reinstaleaza windowsul. Preferabil Windows 7. E cel mai bun happy :*

| cosminkill a răspuns:

Reistaleaza windowsul la cate porcari ai pe el din cate am vazut eu pe filmare de aia iti merge greu este plin hdd