| marriancosmin a întrebat:

Ajutor TPU!
Google foto imi ia pozele din telefon si le incarca pe un fel de site pe care il pot accesa de pe calculator, am dezactivat si aplicatia si continua, o face involuntar si nu ma simt in siguranta, sunt poze intime!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu „le ia" nimeni, tu ai ales să le trimiți. Intră la setări și dezactivează salvarea automată în cloud. Sau dezactivează legătura de date mobile.
În plus, poți seta ca pozele de pe sait să NU fie publice (le vezi numai tu).