| sedanjose a întrebat:

Ajutor TPU! Nu imi merge niciun joc pe pc. Am incercat totul, cred. Am tot cautat pe net solutii. Nimic nu da roade. Am tot avut probleme la Driver San Francisco. Am incercat multe solutii gasit pe internet dar nu merge. Am descarcat Delta Force Black Hawk Down, la fel, probleme. La asta lipsea sysdump.txt. La D SF era altceva cu.dll si am incercat tot de pe net. Nu mai stiu ce sa fac
Am PC >- Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2. 80GHz 2.79 GHz cu 3. 00GB Ram si ruleaza cu win 7 Ultimate SP1 64 Bit

2 răspunsuri:
| sedanjose explică:

Nu merge nici asa. L-am reinstalat de n ori. Nu mai stiu ce sa fac.

| Laurentiudre a răspuns:

Bagati din nou windowsu.