| Noonee a întrebat:

AJUTOR TPU. Vreau sa sterg toate like-urile are i le-am dat unei persoane, stiu ca pot sa-i dau block sa dispara si like-urile persoaneim dar la altii apar... vreau sa fac sa dispara likem com orice sa nu se vada nici o legatura din afara m exista ceva automat? MERSI FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| gabridian a răspuns:

Da click pe numele tau, o apara o chestie si in dreapta undeva o sa apara "jurnal de activitati". Click si o sa iti apara orice like sau comentariu.
http://imgur.com/sFgTzEL

| Noonee explică (pentru gabridian):

Multumesc, inteligent raspuns happy

2 răspunsuri:
| stefania94 a răspuns:

Dă unlike și sterge comment-urile...