| ViolettaFans a întrebat:

Ajutor! Vă rog din suflet dați Like la această pagină de Facebook: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Fans/26039138743 3534. Vă mulțumesc oricum și vă sunt recunoscătoare! Dacă doriți, putem face publicitate pe Facebook la pagini reciprocă! Vă ajut și eu dacă îmi dați Like! Mercii și pupici! :*

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Pagina nu exista!

| LovelyButterfly93 a răspuns:

Nu merge :/

| iordacheana a răspuns:

Nu merge!

| Violetta4ever a răspuns:

Ati aflat vestea cea mare? Violetta ajunge in Romania pe 2 septembrie! wooow

| ioanasiyoana a răspuns:

Pagina nu exista sau a fost stearsa

| ViolettaFans explică:

OnlyStef, nu știu de ce nu îți merge ție... Loghează-te pe Facebook-ul tău și dă după pe Link-ul care l-am scris aici. Să mă anunți dacă merge. Poate îmi zici și pagina ta, putem face publicitate reciprocă. Dacă nu măcar să ne dăm Like-uri.winking Mulțumesc oricum!