| Promiseland a întrebat:

Ajutor va rog.
Incarcand sa instalez windows-ul si facand toate cele necesare respectiv restart-F12-Boot from cd incepe inspectarea computerului si la nici un minut de la aceasta apare File \i368\biosinfo.inf could not be loaded.The error code is 32768.Setup cannot continue.
Are cineva idee cum se poate remedia problema?
Multumesc anticipat pentru raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Mai baga o data CD. Daca face la fel
CD-ul este zgariat. Incearca sa faci o copie a lui, cu Nero sau alt program pe care il ai, cu functia "Copy CD".
Daca nu poti sa-l copiezi (s-ar putea ca si la copiere sa-ti dea o eroare) descarca alt Sistem de pe Net sau i-a de la altcineva.