| floralkimono a întrebat:

Ajutorrrr la mine ecranul telefonului cand sa il restartez arata numai ora si daca e pus la silentios iar restul e negru. dupa aceea el singur brusc se restarteaza singur si aceeasi poveste mai departe. spuneti va rog daca cineva tot a fost in asa situatie si daca este iesire din situatie.mai inainte peste vreo 2 ore arata insfirsit ecranul dar asa senzatie ca parca ia tot mai mult timp pana va arata ecranul

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O problema la Android. Mergi la service si se rezolva. Si nu era mai frumos daca specificai si modelul?

| floralkimono explică (pentru anonim_4396):

Samsung galaxy j1 mini