| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Alege un răspuns câştigător
Bun, am pornit windows 10, am o parola pe el si nu o sa ma lase sa imi bag parola, pentru ca tot schimba intre log in si "perdeaua" ( chestia aia care trebuie sa i dai click sa ajungi la login screen, idk cun i se zice).

Videoul ne e al meu dar are aceeasi problema:

https://youtu.be/gNUe9PGPIlw

Ajutor,

8 răspunsuri:
| ROberrt86 a răspuns:

Este e eroare de la windows, am patit.am incercat toate metodele posibile dar n au mers. nu ai decat sa ti schimbi windowsul

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru ROberrt86):

Cum il schimb daca nu am win 10 dvd/usb, si nu pot acc computerul?

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru SkittlesP):

Am o tableta cu Android, oare merge si aia?

| SkittlesP a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Nici cu ios nu ar merge. doar daca poti sa conectezi un usb la tableta si descarci acolo

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru SkittlesP):

Oare merge si un SD?

| SkittlesP a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

Nu