| anonim_4396 a întrebat:

Alimantare cu cati pini are Placa video : http://www.pcgarage.ro/......-bit-agp/. Eu din cate mi-am dat seama are alimentare cu 8 Pini, dar nu sunt sigur. Astept raspunsuri de la cei care detin o asemenea placa video [ FUNDA ].

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista asa ceva. Toate placile au alimentare cu trei pini (cele cu racire activa) Cele cu racire pasiva nu au.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.