| dreamhigh a întrebat:

@Alloha! Poate puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva! Deci, cum sa folosesc bluetooth-ul de pe laptop? as vrea sa trimit ceva poze din telefon in laptop. Laptopul este Dell Latitude D520 iar telefonul Samsung Champ. Dau funda. :*

1 răspuns:
| pikaღ a răspuns:

Pai si eu am blootut pe laptop dar mi-am schimbat windows-ul si am uitat sa copiez programul de pe net.deci daca vrei sa folosesti trebuir sa copiezi programul de pe net