| monica7666 a întrebat:

Allview P7 Pro ce parere aveti? Ii tine bateria?

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Sunt putine telefoane de la Allview care sunt reusite, inseamna ca ai avut noroc cand l-ai ales.

4 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Nu iti lua Allview, ia-ti orice altceva. Ce buget ai?

| monica7666 explică (pentru Mihai1810):

Eu am acum un Allview care merge impecabil. Ii tine bateria 1-2 zile, merge bine. E super

| Mihai1810 a răspuns (pentru monica7666):

Sunt putine telefoane de la Allview care sunt reusite, inseamna ca ai avut noroc cand l-ai ales.

| Morphines a răspuns:

Îți recomand LG G4, are cea mai bună baterie, iar durata de încărcare este incredibilă. Doar informează-te despre telefon și vei fi impresionat și de cum arată și de performanțe.
Baftă și succes! happy

| monica7666 explică (pentru Morphines):

Nu stiu ce sa zic...are o prietena si nu ii tine bateria...sta toata ziua cu el in priza