| oldschoolrom a întrebat:

Allview V1 Viper: niste pareri personale despre acest telefon. Ca o comparatie intre Allview V1 Viper si Allview P5 Quad, care credeti ca ar fi mai bun?

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Allview P5 Quad big grin

| oldschoolrom explică (pentru Ichnat):

De ce?

| Ichnat a răspuns (pentru oldschoolrom):

Telefoanele sunt la fel, doar ca Allview V1 Viper are ecranul cu 0.2 inch mai mare si costa cu 360 lei mai mult (pretul de pe site-ul oficial Allview) straight face

| oldschoolrom explică (pentru Ichnat):

E mai usor, are rezolutie camera frontala de 2 MP pe cand la P5 Quad 1 MP, la display 1280X720 px, 312 dpi la Viper iar la Quad 960X540 px, 240 dpi

| Ichnat a răspuns (pentru oldschoolrom):

Mda... dar nu se merita, parerea mea! big grin

Daca ai bani... nu este nici-o problema, nu conteaza 360 de lei in plus! happy