| Ghostplayer a întrebat:

Allview x1 Soul, SAU, Samsung Galaxy S4 mini?
Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Dintre acele telefoane eu as alege acest model: http://bit.ly/1vie6gi

De ce?

In primul rand datorita procesorului si in al doilea rand datorita felului in care se vede display-ul... adica foarte bine!

| InspiratieDIY a răspuns:

Asa cu a zis Andrei, X1 Soul pare super afacere, dar nu este. Toate componentele sunt de calitate inferioara, camera, procesor, nand stocare etc. Ecranul de la Samsung este unul din cele mai bune cand vine vorba de raspuns la touch, procesorul este unul ce este aproape la fel de puternic cu cel al X1 desi este doar dual-core. Eu iti propun sa mergi sa te joci cu ele putin intr-un magazin si o sa iti dai seama ce vrea Andrei si eu sa spunem.

Multa bafta!