| Karu a întrebat:

Aloha guys, am o problema cu Magazin Play, nu pot descărca nimic, îmi scrie descărcare în așteptare, și în bara de notificări îmi scrie pauză. Păreri?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ti s-au gatat Megabytii?

| Karu explică (pentru Bula):

Pe Wi-Fi cred ca nu happy

| CLAUDIURARES a răspuns:

Acest lucru apare cand deja se descarca o aplicatie, iar ce vrei tu sa descarci e pus pe asteptare pana ce se descarca aplicatiile care au inceput sa se descarce inaintea lor, daca nu inceteaza poti incerca o golire de cache la magazin play sau dai un restart la telelfon daca nu stii cum sa golesti chace-ul, insa golirea e mai buna cred