| NicaAlex1983 a întrebat:

Am 10$ in paypal. Intrebarea este daca exista vreo metoda de a face mai multi bani cu astia 10$ adica sa ii investesc sau orice altceva, pot sa fac si 1 sau 2 dolari in plus sau chiar cativa centi nu conteaza, ideea e sa am profit, sau ar trebui sa strang mai mult ca sa fac ceva?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sens are sa faci bani in paypal, daca nu-ti poti scoate pentru urmatorii 2 ani?
Stii ca ai doar 16 ani si ai cont ilegal de paypal,?

| NicaAlex1983 explică (pentru Violleta2022):

N-am specificat asta, dar contul de paypal e al fratelui meu care are 20 de ani si ii scot pe cardul lui si imi da banii mie plus ca si eu am card de debit de la 14 ani si daca nu ma insel merge sa ii scot si pe al meu happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru NicaAlex1983):

Tu nu ai cums a scoti nimic, ca ai doar 14 ani si este ilegal. Chiar ar putea sa-i blocheze contul fratelui tau, paypalul, daca se incearca adaugarea unui card de alt nume.
Cu paypalul nu te joci, ca regreti o viata. Sunt exact ca orice banca, unde trebuie sa dai numai date reale si corecte, ca la verificarea lor sa nu te blocheze.

| Alexuţ02 a răspuns:

Pune-i pe 2 meciuri cota adunata 1.50, faci 14 dolari

| DariaBubbles a răspuns:

Stocuri pe aplicatia robin hood