| wolfves a întrebat:

Am 3 semne la calculator care se aprind daca apas pe ceva anume, toate sunt incadrate intr-un dreptunghi separat, unul sub altul. Nu stiu sa explic prea bine.
Cel de sus e un 1, nu stiu ce inseamna sau cum se aprinde. Dupa e un A care lumineaza daca apas pe Caps. Ultimul e un B pe care l-am aprins din greseala, apasand pe niste taste care se afla in stanga jos.
Ce e B-ul si cum pot sa il sting?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ești începător, nu?
CapsLock este prima luminiță, NumPad Lock este a doua și a treia, dacă nu mă înșel, este ScrollLock.

| wolfves explică (pentru LPCTSTR):

Nu am vazut Scroll Lock, dar am reusit sa o sting cu Win Lk. Multumesc.

2 răspunsuri:
| wolfves explică:

E un lacat, nu un B, scuze.