| IceCream22 a întrebat:

Am abonament in vodafone si imi expira in decembrie. Nu mai vreau sa am abonament, dar as vrea sa-mi pastrez nr-ul, dar cu cartela. Este posibil?happy

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Bineinteles.cand iti expira, mergi la Vodafone si le spui exact lucrul asta.Ca nu mai vrei abonament dar vrei sa pastrezi numarul si cartela si atat. E simplu.Bafta!

| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Da
te duci la Vodafone inchizi abonamentul si dupa cateva zile, chiar o lun ase face cartela asa am facut si eu

| pinkydoll a răspuns:

Da te duci la sediu si vorbesti si se rezolva

| pinkydoll a răspuns:

Scz la Vodafone nu merge doar la cosmote

| ingeraspazitor97 a răspuns:

Da, te duci la sediu si ceri numarul respectiv pe cartela.
funda?