| Nicaa a întrebat:

Am achizitionat 2 boxe active EUROLIVE B815NEO de 1200W pentru majoratul meu, dar nu am un mixer pentru el. Daca ma puteti ajuta cu un sfat ce mixer pot sa cumpar la bani putini, deoarece il voi folosi doar la majoratul meu, apoi il voi sa spre vanzare.
Inca o nelamurire ma bantuie
http://m.imgur.com/rpLM31r acesta este spatele boxei unde pot conecta 2 microfoane si mufa pentru Line Out. Nu ar trebui o mufa pentru Line In, din care sa intre in mixerul audio?
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Pentru un singur chef poti folosi laptop-ul pe post de mixer, mufele pentru microfoane sunt si Line In, sunt mixte conectezi ce vrei in ele (scrie acolo Mic/Line 1 respectiv Line 2).