| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Am achizitionat de curand un CISS pentru o imprimanta EPSON DX 900F si totul a mers bine pana la imprimarea primului print care a fost inposibil datorita faptului ca imprimanta nu accepta cartusele. ce sa fac? browserele mele nu merg asa bine deci nici instructiunile nu le-am putut acesa. Va rog!

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Contacteaza furnizoru de unde ai luat cissul si spune-i despre aceasta problema.in fond ai platit pentru el dar tu ai cumparat cissul cu tot cu cartuse sau doar ciss simplu ca daca da atunci trebuie resetate cipurile de la cartuse