| kNN1 a întrebat:

Am achizitionat in decembrie un htc desire hd, iar de cateva luni cand am facut ultimul software update(2.2.1) nu imi mai merge wifi ( spune Error cand dau sa il conectez), nici butonul de volume up. Am asteptat urmatorul update sa vad daca se va repara dar tot asa merge cu 2.3.3 Vreo sugestie ce pot sa fac? ( telefonul l`am primit cadou de la parinti si e luat din germania la liber din cate stiu eu )

1 răspuns:
| cezarsorin18 a răspuns:

L-ai cumparat din magazin sau de la un baiat? Poate din cauza asta