| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat o tableta "ALLVIEW CITY LIFE" acum 2 saptamani, pana acum a mers perfect, iar acum cand mi se deschide apare logo-ul cu "ALLVIEW" si nu mi se incarca deloc dupa, ramane logo-ul si atat...
CE SA FAC?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| magazindecadouri a răspuns:

Daca este in garantie, fugi cu ea la service, daca nu mai este in garantie te asteptam cu ea la noi happy

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru magazindecadouri):

Este in garantie! abia am cumparat-o

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru magazindecadouri):

Este inca in garantie, abia am cumparat-o

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le trimiti porcaria inapoi, iti ceri banii dati pe ea si iti cumperi o tableta decenta, nu stifturi de ultima speta facute pentru pacalirea romanilor.

| Emitzanu2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baaaaa! saorma cu detoate, uite care e tableta : http://www.altex.ro/......ean-negru, ca asa puteam sa ma duc si eu, asta-i tableta buna ba si am luat-o la 300 lei desteptule :pup:

| magazindecadouri a răspuns:

Fugi cu ea la service, @ciumafaia toate sunt stifturi, depinde de norocul pe care il ai, sunt persoane care sunt multumite de aceste tablete, chiar si de telefoanele Allview.