| iDangerous a întrebat:

Am achiziţionat o tabletă de la Vodafone care a venit cu un abonament de 10 euro şi bineînţeles am primit şi o cartelă pe care să o introduc în tabletă. Abonamentul se numeşte Smart Net 10, îmi merge internetul, merge să trimit şi mesaje şi să primesc, în schimb nu pot apela şi nici nu pot fi apelată. Când am introdus cartela sim spunea ceva de activarea ei. M-am uitat şi în acte şi pe site-ul lor. Nu găsesc nimic legat de activarea cartelei iar când încerc să apelez *123# să văd ce minute şi internet am nu primesc mesaj, acelaşi lucru şi când apelez *100#. Îmi spune că informaţiile despre abonament nu sunt încă disponibile. Oare abonamentul nu conţine decât mesaje nu şi minute? Dar totuşi, de ce nu mă poate suna nimeni? Ajutaţi-mă!

Mulţumesc.

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Suna la *222 sau 0372.02. 2222 relatii cu clienti si vei afla optiunile abonamentului tau.
https://www.vodafone.ro/......controller