| ZapacelEVER a întrebat:

Am achizitionat un nokia c3 si vreau sa stiu daca pot sa imi iau internet pe mobil din acela de 4Euro de la Vodafon cu 150Mb, stiu ca telefonul are WiFi dar nu mereu gasesti retea unde te poti conecta... Am inteles ca telefonul a 2G.

Funda celui care reuseste sa ma lamureasca la intrebare!

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Am si telefon la fel
nu baga oferta aia mai pui un euro si cu 5 euro ai 150 mgbiti, 3000 minute in retea 70 nationale, si 3000 msj
in fine nu nu te poti conecta oriundelaughing
sunt foarte rare locurile unde prinzi wifi
eu unu am reusit decat in 2 locuri de cand il am in laboratorul de info si la un magazin Vodafone
nu ti-as recomanda sa-l ieilaughing, se zgarie ff repede ecranul, si deja vei vedea ca incepe sa faca figuri din primele zilewinking

| Dani3l4okazii a răspuns:

Frate teoretic iti va functiona acel internet dar nu te astepta sa il folosesti prea mult ptk sistemul de operare iti ofera functii limitate pentru internet...parerea mea opteaza pentru un smartphone inainte sa platesti internetul... eventual un telefon care sa aiba conexiune 3g altfel dormi langa el