| Mihay4 a întrebat:

Am achizitionat un Samsung TV, iar cum mut programele? De exemplu : ProTV channel1, PrimaTV channel2?
Fara programe de import/export pe stick!

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Si eu am Samsung si nu am reusit chestia asta, dau si eu funda in plus celui care ne invata laughing

| Mihay4 explică (pentru mixxjim):

Am gasit! laughing Manager Canale din Content!

| mixxjim a răspuns (pentru Mihay4):

Bravooo! Eu nu gasesc asta, am tv de vreo 2 ani, o fi altfel meniul? content ala unde e?

| Mihay4 explică (pentru mixxjim):

Pe telecomanda

| mixxjim a răspuns (pentru Mihay4):

Nu am chestia asta, am crezut ca e prin meniu pe undeva, inseamna ca nu-s la fel. multumesc mult oricum! crezi ca pot sa dau funda unui raspuns dat de tine la o intrebare de-a ta? laughing