| clawditzu a întrebat:

Am activat la Google Chrome ceva (numai stiu cum se numeste si unde) dar tin minte ca accelera fila curenta prin ignorarea celorlalte, deci daca ascult muzica de pe o fila si dau fila noua se blocheaza, are cineva idee cum dezactivez aceasta optiune?

1 răspuns:
| TankNoOk a răspuns:

De la setari care apar la orice fila de la google in coltul dreapta sus, e ori o cheie (de mecanic) ori o rotita din aceea cu tepi (nu mai stiu cum se cheama). Si acolo daca apesi o sa iti apara mai multe tu dai pe setari si de acolo