| MyMy_3116 a întrebat:

Am activat pe Orange optiunea "1200 de minute in retea si 60 deminute nationale" acum cateva luni.De fiecare data cand imi reincarcam telefonul ea se reactiva automat la doar cateva minute.Azi mi-am incarcat de ceva timp si nici pana acum n`am primit minutele.De ce? oare o sa le primesc daca mai astept ceva timp sau trebuie sa activez din nou optiunea ca sa le primesc? Mentionez ca imi apare ca optiunea e activa.

3 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Ori nu ai preocedat corect sau mai dureaza pana iti da minutele. daca nu iti da minutele pana maine su-te la un magazin Orange si intreaba. e cel mai bine

| andre2726 a răspuns:

Poate ca nu ai respectat termenul de ati reincarca cartela dar eu iti recomand sa o mai pui odt ca oricum nu te costa nimic

| misss a răspuns:

Pai intri la *100# si acolo la ramura 1contul meu si acolo intri tot la ramura 1 optiuni active.si acolo reactivezihappy