| Tkl_Denis_1998 a întrebat:

Am activat wi-free de la Upc. Acum când vreau sa ma loghez de oe telefon imi cere username-ul si parola. Întrebarea mea este unde găsesc username-ul când mi-am făcut cont am scris doar mail-ul si parola. Nu mi-a cerut niciun username. Am încercat cu cod client,mail, numele meu. Ofer fundaa!

3 răspunsuri:
| vladutcornel a răspuns:

Username-ul este e-mail-ul. Parola poți să o schimbi din My UPC (https://my.upc.ro/)

| Ioscaa1 a răspuns:

Poate iti cere username-ul si parola de pe contract.

| Tkl_Denis_1998 explică:

Cred ca o sa merg la cei de la upc sa vad care e problema... Am încercat cu email-ul parola o stiu, a si schimbat-o sa fiu sigur ca aia e dar degeaba...,, telefonul nu se poate conecta la reteaua wi-free upc"