| TomyBrave2019 a întrebat:

Am adaugat Dank Memer bot la un server de Discord si cand scriu "pls facepalm" sau oricum comanda, imi apare: "heck, looks like I'm missing the Embed Links permission.

You can fix this by going to Server Settings, Roles and checking the permissions for the Dank Memer role."
Permisiunea e acordata, i-am dat kick si l-am adaugat iar, dar tot zice aia, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anonimulllll000 a răspuns:

Salut! Intra la setarile serverului dupa aceea la roles si apasa rolul specific botului si bifeaza casuta embed links, dupa ce ai facut asta intra pe setarile camerei unde vrei sa vorbeasca botul si dai la permissions pentru rolul specific si dupa bifeaza embed links. Cu mare placere!

| TomyBrave2019 explică (pentru anonimulllll000):

Nu ma gandeam ca trebuie sa schimb si setarile canalului. mersi mult!

2 răspunsuri:
| TomyBrave2019 explică:

Edit: la fiecare bot e asa, am incercat si la Rythm si merge doar daca ii dau permisiunea de administrator, chiar daca embed links e permis ce pot sa fac?