| Laura67 a întrebat:

Am alview p5life am o melodie wapp messenger şi câteva poze memoria internă dr 8GB.nu mai am spaţiu pt nimic altceva. De ce? Nu am card

1 răspuns:
| Victor1996 a răspuns:

In general memoria telefonului e ocupata cel mai mult de sistemul Android, aplicatiile telefonului, incearca sa bagi un card si intereseaza-te daca ai pe cineva care se ocupa de telefoane/calculatoare si spune-i sa iti faca un patch in telefon, asta inseamna ca tot ce descarci va fi stocat pe card, cum ar veni cardul va fi memoria interna a telefonului. Sper ca te-am ajutat