| vRawr a întrebat:

Am android 2.3, cum il maresc? Updatez,pana mea, mi se am lag pe tel.

Răspuns Câştigător
| Florea_Marius_1995_FH5M a răspuns:

Eu am Huawei vision cu android 2.3 pot sa ii fac upgrade?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am facut update cu Samsung Kies.

| al3xander a răspuns:

Pai poti incerca cu softul de la telefonul tau mobil (varianta oficiala) sau varianta neoficiala poti incerca cu cyanogenmod care este pentru o varietate de device-uri (nu toate) cu android pentru a instala versiuni neoficiale de firmware http://wiki.cyanogenmod.org/index.php?title=Devices
daca folosesti cyanogenmod ai grija ce faci pentru ca poti strica softul la device. iti recomand sa te uiti la tutoriale mai intai.

| vRawr explică (pentru al3xander):

Am un Alcatel 991 ot, android 2.3, daca il fac de 3 se strica?

| al3xander a răspuns (pentru vRawr):

Imi pre rau dar pentru Alcatel nu vad sa aiba cyanogenmod.

| vRawr explică (pentru al3xander):

Alta modalitate nu estE? ca am lag ...foarte mare

| al3xander a răspuns (pentru vRawr):

Nu, imi pare rau. dar poti sa-i resetezi soft-ul daca merge greu. ca sa-l resetezi du-te in meniu->"Settings" -->"Privacy" ->"Factory data reset" (ai grija pentru ca va sterge tot din el si-l va face nou deci fa-ti un back-up inainte la ce ai important)

| Florea_Marius_1995_FH5M a răspuns (pentru al3xander):

Eu am Huawei vision cu android 2.3 pot sa ii fac upgrade?

| Mario1999 a răspuns:

Actualizarea Android-ului se poate face prin aplicatia Kies.

| Si_Atat_Alex_1997_tm8c a răspuns:

Am Alcatel onetuch android de 4.4.2 cum îl pot mari

| Si_Atat_Alex_1997_tm8c a răspuns:

Na cum îl maresc