| 2Bad a întrebat:

Am antivirus nod 32 si dupa ce scanez laptopul imi spune ca am 37 de virusi dar la cleaned objects imi scrie 0. Asta inseamna ca eu inca mai am virusii aia sau i-a bagat in carantina?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Virusii ar trebui sa fie in carantina si de acolo ii poti sterge.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ala nu e antivirus, e jucarie! Ca si Avira, ca si AVG!

| gelu1970 a răspuns:

Daca ar fi in carantina nu ar trebui sa ii mai detecteze.
de asemenea sunt virusi ce programele antivirus nu ii pot elimina.
ai un antivirus legal sau unul cu crack?

| vasiok127 a răspuns:

Asta e de la antivirus nod32, si eu am avut aceasta problema.
Rezolvare - sterge nod32 si instaleaza avira ca e bun! bafta