| Cristian226 a întrebat:

Am aruncat o privire in stickul de la banchet. Acum trec a unsprezecea si majoritatea pozelor sunt acoperite de gri partial sau total, la altele scrie ca poza este prea mare, afectata sau corupta.La vidoclip la fel se interupe intruna, nu se aude sonorul si se face ba verde ba alte culori.Care este cauza si cum pot rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă sticul ăla e singurul cu imagini si clipuri de la banchet și se întâmplă la fel și pe alt PC, n-ai ce-i face