| robert08 a întrebat:

Am ascuns un folder si acum nu stiu cum sa il fac sa apara ma puteti ajuta? specific faptul ca am vista ma gandesc sa nu fie altfel ca la xp

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: Intri in Search si selectezi All files and folders, dai numele folderului daca il stii si apoi selectezi More advanced options si si bifezi Search hidden files and folders si dai Search.

5 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un tutorial pentru Windows 7 care e la fel ca Vista:
http://www.tutorialepc.ro/......ws-xp.html

| ELD a răspuns:

Pai dai un search in my computer [ ctrl+E] si scrii numele folderului, apoi daca il gasesti ia`l si pune`l pe desktop si apoi pune`l unde vrei tu...mai exista si alte metode, dar asta o folosesc si eu.bafta:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poy intri in partitia cu folderul si sus langa butoanele de navigare(sagetile) dai click pe "tools", apoi "folder option" si la view bifezi "show hidden files and folders" apoi cauti folderul. funda :d

| nadia_5503 a răspuns:

Deschizi my computer sau foldetul in care ai fisierul lipsa; in toolbarul de sus ai Tools, dai click si gasesti insirate mai multe optiuni, intri in folder options, acolo alegi view si ii dai click pe "Show hidden files and folders"
bafta!laughing

| progcopm a răspuns:

Apasa butonul de start si vezi ca in dreapta ai optiunea de cautare/toate foladarele si fisierele/screie numele folderului