| Kodokuna a întrebat:

Am auzit ca este bluetooth care se pune in telefon. daca exista asa ceva, imi puteti spune unde gasesc? mersihappy

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am telefon cu bluetooth, dar al meu asa a fost din nastere!

| LuS[z] a răspuns:

Telefonul are deja bluetooth(cele care au)nu ai cum sa il pui

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Eu stiam ca exista ceva ca un stick care se numeste Bluetooth si il pui la PC si astfel descarci melodi din calculator in telefon

| lollopop a răspuns:

Nu exista asa ceva. Bluetooth-ul se afla in telefon sau nu, depinde de telefon.

| RukkyRukkya a răspuns:

Stick din ala de bluetooth am eu dar eu am nev sa-mi spuneti si mie daca Alcatel ot 305 red are bluetooth ca pe instructiunile telefonului scrie ca are bluetooth va rog ajutati-masad