| Marian9Marius a întrebat:

Am auzit ca iPhone ul 6 de 32 GB este fabricat in India, dar am gasit si pe eMAG de 32 GB. Este fake cumva?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Se fabrica SI in India, sub tutela Apple. Nu e nici un fake nimic. Nu ti se pare logic ca o companie ca Apple sa aiba locatii de productie diferite? Au tras ei concluzia ca India e o piata mare si i-ar costa mai putin sa le produca local decat sa le plimbe din China pana acolo, si uite ca acum fac si in India. Oricum, slabe sanse sa vezi in Romania exemplare facute in India.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu e fake