| Marian9Marius a întrebat:

Am auzit ca iPhone ul 6 de 32 GB este fabricat in India, dar am gasit si pe eMAG de 32 GB. Este fake cumva? happy

Răspuns Câştigător
| Anchelor a răspuns:

Nu e fake, eMAG nu vine din astea, si daca cumva primesti un fake, il poti returna, dar nu s-a intamplat niciodata sa fie fake, deci te-a pacalit cineva, de sigur ca sunt multe fake-uri in lumea asta, dar pe eMAG nu cred ca sunt sanse sa iei un iPhone 6 Fake, bafta, Funda?

| Marian9Marius explică (pentru Anchelor):

Daca il returnez, primesc toti banii inapoi sau doar o parte?

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Nu inteleg ce logica are intrebarea ta?:/
Daca e fabricat in India nu poate fi vandut si de eMAG sau care e problemalaughing?