| Chs_Răzvan_1991 a întrebat:

Am auzit de o aplicatie pentru android cu care, prin GPS, poti sa vezi unde sunt prietenii(de exemplu) si nu stiu cum se numeste. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Hmm... cumva Google Maps?! laughing are si functia Latitude, iar dupa ce o activezi si tu si prietenii vei putea vedea unde se afla ei. daca vor ei sa iti arate, dar totusi nu stiu cum functioneaza, nici n-am incercat, nici nu voi incerca, nu vreau sa stie acum prietenii mei unde ma aflu si sa imi mai si manance la baterie GPS-ul...