| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am avut o cartela cosmote vibe pe care am avut activat netul, acum mi-am luat o cartela frog dar nu merge internetul imi spune sa ma duc la un reprezentant cosmote am fost si acolo degeaba nu merge am sunat la relatii cu clienti mi-au trimis niste setari prin email nici asa nu am reusit deci are cineva setarile pentru webnwalk pentru un LG C360?

1 răspuns:
| diannna38 a răspuns:

Pai ia-ti o cartela cosmote cu ai avut-o pe aia cu netu si ati refaci tot ceti trebuie pe telefon