| Transformice1 a întrebat:

Am avut o pereche de casti Huawei ce vin in pachete la telefoane, le-am bagat in laptop iar cand le-am scos laptop-ul nu a revenit pe difuzorul sau ramanand pe casti.
Sunt pe linux, am cautat in setari si vede doar Headphones, cum pot schimba pe difuzoarele sale? Nici alte casti nu mai merg conectate, nu le vede.

5 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dă-i restart la pc.
Dacă nu merge, încearcă să mai bagi odată căștile. Dacă după ce le scoți nu-și revine, reinstalează sistemul de operare și o să fie mai ok.

| Transformice1 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ms de incercare dar asta e la mintea cocosului stii. cum nu merge ceva pac sistemul de operare de parca as putea sterge tot asa clipind

| Transformice1 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cap rotund... si minte 0

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Transformice1):

Singurul meu regret în viața asta ar fi că m-am înscris pe TPU, site-ul ăsta cu majoritatea ofticaților. Am și altele, da ăsta e prioritar.