| Băă_VaLy_1984 a întrebat:

Am avut o problema cu laptopul iar de cand i-am dat displayul jos ca mi s-a spart nu mai imi merge microfonul mentionez ca are microfonul la camera web care ar fi problema?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pai, daca scoti un aparat electric din priza, acel aparat nu mai are cum sa functioneze.
In cazul tau, daca ai deconectat firele microfonului si /sau camerei web, atunci nu au cum sa functioneze.
tongue

| Băă_VaLy_1984 explică (pentru Bula):

Am mentiomat ca microfonul este la impreuna cu camera webwinking

| Bula a răspuns (pentru Băă_VaLy_1984):

Si camera web functioneaza?

| Pikachūﯰ a răspuns:

Cel mai bine il duci la service happy

| Băă_VaLy_1984 explică:

Alta solutie nu exista?

| Băă_VaLy_1984 explică:

Da testata pe windows 10