| SooJin a întrebat:

Am avut o tableta Prestigio si mi-a mers cam 3 luni (dar s-a stricat). Recent am avut o alta tableta (nu mai stiu ce firma era),cat un caiet studentesc, cu camera pe ambele parti.Cand mi-a dat-o sora mea mergea perfect.Am inchiso si peste 10 minute cand am deschiso nu mai mergea sa dau acel lacat intr-o parte (nu mergea touch-ul).Am duso la reparat si o sa fie gata peste 2 saptamani.Chestia e ca imi e ciuda pentru ca mereu vad oameni cu tablete(mari si mici ) si le merge, iar tableta mea nu merge deloc... sad Voi cum va alegeti tabletele potrivite? Funda... sad

8 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Si eu am prestigio dar e o tableta foarte proasta incearca unele de la Samsung sau Apple

| Sadic a răspuns:

Eu am o tableta Prestigio de un an si nu mi s-a intamplat nimic cu ea pana acum. Adica merge bine laughing cu toate ca nu este o tableta foarte buna.

| SooJin explică (pentru Sadic):

Inteleg...cum spuneam 3 luni si mie mi-a mers super bine si dintr-o data nu mai mergea touch-ul...

| Sadic a răspuns (pentru SooJin):

Mda. Tochu-ul merge foarte prost!
Dar nu a putut să ţi-o repare nimeni?

| SooJin explică (pentru Sadic):

Am dus-o la Real (de unde am cumparato) si a spus ca va fi gata peste 2 saptamani.Cand a trebuit sa o iau au spus ca pot sa imi dea banii inapoi, sa cumpar altceva care costa cat tableta sau sa mi-o dea din nou, dar se putea sa nu mai mearga touch-ul.Si decat sa mi se intample din nou (mia resetat tableta si mi-a sters toate informatiile, pozele de pe ea) mai bine sa iau o tableta mai performanta.

| Sadic a răspuns (pentru SooJin):

Oho..pai atunci e bine! Îţi recomand ceea ce ţi-a spus cel mai de sus. Mult succes în alegerea tabletei happy

| SooJin explică (pentru Sadic):

Multumesc pentru sfat happy