| nestiangeorgecostin123456789 a întrebat:

Am avut router de la Vodafone iar ruterul mergea pe cartela. Acum mi-am mutat internetul si mi-am pus de la RDS. Am pus in spate la routerul de la Vodafone cablul de internet de la RDS, iar din router in pc, pe pc imi merge netul dar nu imi merge wi-fi-ul imi arata ca e conectat dat nu merge traficul pe telefon si pe tableta. Ma poate ajuta cineva? Dau funtita.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheama i pe cei de la rcs sa il seteze ruterul, se spune fundița nu funtița.