| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un cod de siguranta cand deblocam tastatura, efectiv nu am facut nimic si acum cand imi cere codul pentru a debloca telefonul imi zice ca nu-i bun! ce se intampla? poate cineva sa-mi dea un raspuns?

1 răspuns:
| ionutktm99 a răspuns:

Sunt 2 variante, ori softul a luat-o razna ori tu ai incercat de nenumare ori sa introduci codul pana l-ai zapacit de cap telefonul, solutia este sa mergi la un service gsm si sa ceri o resetare de coduri (5 -15 ron ) daca nu merge cu resetare iti va face un soft, daca iti face soft pierzi tot ce ai in memoria telefonului, numare telefon, poze, muzica tot si s-ar putea sa fie mai scump ( 15-50 ron ), sper ca te-am ajutat