| anonim_4396 a întrebat:

Am bifat pe Facebook sa imi apara in introducerea profilului pe langa faptul ca traiesc in Bucuresti si "Studiaza la Colegiul National x...", e setat pentru public, cand intru eu de pe contul meu pe profilul meu imi apare in introducere "Studiaza la Colegiul National x., Traieste in Bucuresti, Singură, Urmarita de 1834 persoane" insa, atunci cand intru de pe contul mamei sau al tatalui sau al oricarei alte persoane apar in introducere toate detaliile: faptul ca traiesc in Bucuresti, ca sunt singura si ca ma urmaresc 1834 de persoane, insa nu apare "Studiaza la Colegiul National x", practic nu imi apar studiile in introducere, doar atunci cand apesi pe "vezi sectiunea despre", desi eu am setat sa imi apara si sa fie pentru public... De ce imi apare doar de pe contul meu? De ce ceilalti nu vad in introducere? Doar daca apasa pe "vezi sectiunea despre". Ajutati-ma!

1 răspuns:
| iRejecT a răspuns:

Normal ar trebui să meargă din setările profilului de la "Detalii", dacă problema persistă, poți trimite un feedback celor de la Facebook legat de problema asta.