| Eclectica a întrebat:

Am bifat sa primesc notificari de la un site de stiri. Apoi, din greseala, am apasat sa nu mai primesc pe googal notificari de niciun fel. Acum, din setari, nu am reusit sa revin la starea in care sa pot primi notificari. Am bifat sa le primesc de la mai multe siteuri, sa verific, dar....nimic. Care sunt pasii de urmat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite, urmează pașii de aici:
Vezi, in special, subtitlul:
"Modifică setările prestabilite pentru notificări"

http://support.google.com/......er/3220216

| Eclectica explică (pentru floresdemayo):

Multumesc frumos! Chiar m-ai ajutat! Eu deblocasem notificarile dar aveam blocat Pop-ups and redirects. Cred ca asta era probelma. Sa fii sanatoasa!

1 răspuns: