| Wentel_Denisa_1999 a întrebat:

Am blocat o persoana pe Instagram și nu o mai pot debloca, o gasesc la utilizatori blocați însă nu îmi intra in profilul ei (ii apar și la acea persoana blocată și i se întâmpla același lucru ) help me!

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

POate ca a sters contul si de-asta nu mai poti sa o deblochezi.

| Wentel_Denisa_1999 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu. Pentru ca ne găsim unul pe altul la "utilizatori blocați " însă nici unul nu ne putem debloca. Apăsăm unul pe profilul altuia și nu ne intra in el pentru a apasă "deblochează "

| Wentel_Denisa_1999 explică (pentru MihaiNicu23):

Nu, deoarece îl gasesc la utilizatori blocați și, și el pe mine. Însă nu ne putem debloca (nici eu pe el nici el pe mine ) (dar pe altcineva putem amândoi )

| Nacu_Nicoleta_1999 a răspuns (pentru Wentel_Denisa_1999):

Si eu am aceeasi problema! Siteul nu e sters dar nu pot intra pe profil sa deblochez!

| KiSsRoXiii a răspuns:

Si eu am patit la fel. Ai rezolvat cumva?